OMNIBUS SFP Transceiver

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10Gb / s Optica Transceivers OPS551X3CDL40 40KM SFP +

    Aer 10G 10G 10G OPS551X83CDL40 SFP + Transceivers disposito sunt ER-Base / hide per 802.3ae et agendi rationem pro notitia-rate ex 1.25Gb / s ad 11.1Gb / s.Digital diagnostic I2C interface est available via certa, ut in SFP MSA + . 1. features 10Gb / s Vide optical interface obsequia praestet 802.3ae 10GBASE-er / hide 2. Electrical interface obsequia praestet SFF 8431specifications-decorarat atque auxerat, ad 8.5 X Gigabit et minima forma factor moduli Pluggable "SFP +" 3. II, d ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s Optica Transceivers OPSP311X3CDL10 1310nm Datacom SFP +

    OPSP311X3CDL10 Transceivers sunt bene disposito 10Gb / s Vide optical interfaces data est communicatio unius cum modus alimentorum fibra (UCM). In support transceiver potest 9.953- 11.1Gb / s. Summus enim es optimized transceiver in designs perficiendi optimum et sumptus efficens ut suppleret id, quod solutions ad Datacom customers. 1. 2. features Calor Pluggable 10Gb / s 10km Vide ut spatium Sursum optical interface 3. 4. 5. Accommodatae SFP + MSA SFP MSA sarcina cum duplex LC iungo Digital Herpesvirus hominis 6 Mo ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10Gb / s Short-Necem Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    OPSP311X3CDL10 Transceivers sunt bene disposito 10Gb / s Vide optical interfaces data est communicatio unius cum modus alimentorum fibra (UCM). In support transceiver potest 9.953- 11.1Gb / s. Summus enim es optimized transceiver in designs perficiendi optimum et sumptus efficens ut suppleret id, quod solutions ad Datacom customers. Features ● ● Calor Pluggable 10Gb / s Vide optical interface est 10km procul ● ● Sursum Accommodatae SFP + MSA ● ● SFP MSA sarcina cum duplex LC iungo Herpesvirus hominis Digital Monitor Lizard ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s Optica Transceivers OPSP551X3CDL80 80KM SFP +

    Aer 10G 10G 10G OPSP551X3CDL80 SFP disposito sunt Transceivers + datorum ZR-Base / ZW per 802.3ae et-agendi rationem pro notitia rate de 1.25Gb / s ad 11.1Gb / s.Digital diagnostic I2C interface est available via certa, ut in SFP MSA + . Features ● 10Gb / s Vide optical interface obsequia praestet 802.3ae 10GBASE datorum ZR-/ ZW ● Electrical interface obsequia praestet SFF 8431specifications-decorarat atque auxerat, ad 8.5 X Gigabit et minima forma factor moduli Pluggable "SFP +" ● II-filum ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10Gb / s Optica SFP + Bidi Transceivers OPSB321X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 Transceivers sunt bene disposito 10Gb / s Vide optical interfaces data est communicatio unius cum modus alimentorum fibra (UCM). In support transceiver potest 9.953- 11.1Gb / s. Summus enim es optimized transceiver in designs perficiendi optimum et sumptus efficens ut suppleret id, quod solutions ad Datacom customers. Features ● ● Calor Pluggable 10Gb / s Vide optical interface est 80km procul ● ● Sursum sarcina MSA SFP Accommodatae SFP MSA ● ● Digital Herpesvirus hominis est duplex LC iungo Monit ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10Gb / s Optica SFP + Bidi Transceivers OPSPB231X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 Transceivers sunt bene disposito 10Gb / s Vide optical interfaces data est communicatio unius cum modus alimentorum fibra (UCM). In support transceiver potest 9.953- 11.1Gb / s. Summus enim es optimized transceiver in designs perficiendi optimum et sumptus efficens ut suppleret id, quod solutions ad Datacom customers. Features ● ● Calor Pluggable 10Gb / s Vide optical interface est 80km procul ● ● Sursum sarcina MSA SFP Accommodatae SFP MSA ● ● Digital Herpesvirus hominis est duplex LC iungo Monit ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10Gb / s Optica 1550nm multi-rate XFP Transceivers OPXP551X3CDL40

    Aer 10G 10G 10G OPXP551X3CDL40 1550nm XFP Transceivers disposito sunt ER-Base / hide per 802.3ae et 10G SONET CXCII-C / SDH STM LXIV-et-agendi rationem pro notitia rate de 9.953Gb / s ad 11.1Gb / s. Digital diagnostic I2C interface est available via certa, ut in XFP MSA. Summus enim es optimized transceiver in designs perficiendi optimum et sumptus efficens customers ut suppleret id, quod solutions ad Datacom cursus applications. Features Calor Pluggable ● ● 9.95Gb Support / s ad 11.1Gb / s frenum rates ● conflatus est Bel contritus ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10Gb / s Optica 1310nm multi-rate XFP Transceivers OPXP311X3CDL10

    Aer 10G 10G 10G OPXP311X3CDL10 1310nm XFP Transceivers sunt disposito, REPROBUS LR / per W. 802.3ae et 10G SOI CXCII-C / SDH STM LXIV-et-agendi rationem pro notitia rate de 9.953Gb / s ad 11.1Gb / s.Digital diagnostic I2C interface est available via certa, ut in XFP MSA. Summus enim es optimized transceiver in designs perficiendi optimum et sumptus efficens customers ut suppleret id, quod solutions ad Datacom cursus applications. Features ● ● Calor Pluggable 9.95Gb Support / s ad 11.1Gb / s frenum rates ● Infra ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10Gb / s Optica 850nm multi-rate XFP Transceivers OPXP851X3CDLM

    Aer 10G 10G 10G OPXP851X3CDLM 850nm XFP Transceivers sunt disposito, SR-Base / per quam Auster 802.3ae et-agendi rationem pro notitia rate de 9.953Gb / s ad 11.1Gb / s.Digital diagnostic I2C interface est available via certa, ut in XFP summus enim es optimized MSA.The transceiver designs perficiendi optimum et sumptus mos effective ut suppleret id, quod solutions ad Datacom cursus applications. Features ● ● Calor Pluggable 9.95Gb Support / s ad 11.1Gb / s Infra 2.5W potentia consummatio aliquantulus rates ● ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10Gb / s Optica 1550nm multi-rate XFP Transceivers OPXP551X3CDL80

    Aer 10G 10G 10G OPXP551X3CDL80 1550nm XFP Transceivers sunt disposito datorum ZR-Base / per 802.3ae et ZW 10G SONET CXCII-C / SDH STM LXIV-et-agendi rationem pro notitia rate de 9.953Gb / s ad 11.1Gb / s.Digital diagnostic I2C interface est available via certa, ut in XFP MSA. Summus enim es optimized transceiver in designs perficiendi optimum et sumptus efficens customers ut suppleret id, quod solutions ad Datacom cursus applications. Features ● ● Calor Pluggable 9.95Gb Support / s ad 11.1Gb / s frenum rates ● Be ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    10Gb / s Optica Bidi multi-rate XFP Transceivers OPXPB321X3CDL10

    Aer 10G 10G 10G OPXPB321X3CDL10 XFP Bidi Transceivers sunt disposito, REPROBUS LR / per W. 802.3ae et 10G SOI CXCII-C / SDH STM LXIV-et-agendi rationem pro notitia rate de 9.953Gb / s ad 11.1Gb / s. Digital diagnostic I2C interface est available via certa, ut in XFP MSA. Summus enim es optimized transceiver in designs perficiendi optimum et sumptus efficens customers ut suppleret id, quod solutions ad Datacom cursus applications. Features ● ● Calor Pluggable 9.95Gb Support / s ad 11.1Gb / s frenum rates ● Infra ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    10Gb / s Optica Bidi multi-rate XFP Transceivers OPXPB231X3CDL10

    Aer 10G 10G 10G OPXPB231X3CDL10 XFP Bidi Transceivers sunt disposito, REPROBUS LR / per W. 802.3ae et 10G SOI CXCII-C / SDH STM LXIV-et-agendi rationem pro notitia rate de 9.953Gb / s ad 11.1Gb / s.Digital diagnostic I2C interface est available via certa, ut in XFP MSA. Summus enim es optimized transceiver in designs perficiendi optimum et sumptus efficens customers ut suppleret id, quod solutions ad Datacom cursus applications. Features ● ● Calor Pluggable 9.95Gb Support / s ad 11.1Gb / s frenum rates ● Infra ...