ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Description:


Product Detail

Product Tags

EATURES 

■ Transi per xPON

■ AG Function

Modus Opera Omnia ■ diuersi rumpent

■ subsidia collocari neque DOCSIS 3.0 3.1

■ ad DUXERIT Indicatores in virtute, potentia et Redi TX Libitum

■ Portus Lorem -20dB

■ 12VDC potentiam Adapter

CLXXIV signa ■ sequitur SCTE

Applications

■ CATV, HFC retiacula

■ M. trans Vitrum

Description

PL10-4A pacto optical nodi est specimen pro usum in platform FTTH FTTB et retiacula, adverso flumine et amni DOCSIS tradit, vox, altum celeritate et video notitia super opera FTTX applications.PL10-4A habeat potestatem sese modus Automatic munus quaestum, faciles M. et super Speculum (RFoG) communications network.Enabled xPON munus, quod natum est PL10-4A Epon / network GPON CATV servitium impendere vel ad ponendum Epon RFoG network / GPON servitio tradendi.

specification

Semita deinceps

Parameter

Unit

valorem

conditione,

Necem optical

m

MDXL ~ MDLX

praesto CWDM

Necem est appellatus PON

m

~ MD MCCLXXX

Portus damnum est appellatus PON

dB

1

PON Spermatophyta Dicotyledones

dB

> XXX

monitor intentione

V / MW

1

λ = 1550nm

Optical potenti virtute

DBM

-6 ~ II

dolor AGC,

* Frequency Range

MHz

MII ~ LIV / MCCXVIII

XLII * / 54,65 / 86,85 / praesto 105MHz

AEQUALITAS

dB

± 0,75

* Clivo

dB

V ± I

III praesto ± I

Redi damnum output

dB

≥16

Redi damnum output optical

dB

> XLV

* Output Level

dBmV

XVIII ± II

XXXVI ± II

1. (= -1dBm Pin, IV% OMI / ch: Audio 79ch, ch Digital super 550MHz
ad -6dB offset)

2. (= -1dBm Pin, IV% OMI / ch: 42ch CENELEC)

dBmV

LXXVIII ± II

XCVI ± II

* C / N

dB

51

* CTB

dB

LXV-≤

* CSO

dB

≤ LX-

Sonitus potenti equivalent

pa / HZ

<VII

averso tramite

Parameter

Unit

valorem

conditione,

domi adsum

m

MDCXX MDC ~

praesto CWDM

Optical output potentia

mW

I ~ III

2mW (3dBm) typical

M. * potenti Level

dBmV

XX XL ~

typical

dBmV

LXXX ~ C

AEQUALITAS

DBM

± 0,75

Redi damnum initus

dB

≥16

Redi damnum output optical

dB

> XLV

Laser * Gallium conversus Level

dBmV

15

Lorem petitionem praesto est scriptor

dBmV

75

Laser * Gallium averte Level

dBmV

-4

Lorem petitionem praesto est scriptor

dBmV

56

Laser surge Tempus

MS

≤1.3

Laser Fall Tempus

MS

≤1.6

alii

Parameter

Unit

valorem

conditione,

voltage

V / DC

12

C ~ 230V potentia copia semper nibh ut

Potentia consummatio

W

<5.5 W

Semper nibh includitur potentia copia

operationem temperatus

-20 ~ LV

~ V% XCV et Eurum Umor, non CONCRESCENTIA

optical Connector

/

SC / APC

Lorem petitionem praesto est scriptor

M. Connector

/

F

dimensiones

mm

CLXXII XLI * * CIII

pondus

Kg

0,4

 

laudavimus Tractus

sd

nullum.

Description

1

Gallium input potentia Test Portus, in test cognoscere et optical input potentia: 1V / MW

2

Indicis Optica input potentia cum potentia in input range volvitur viridi signum

3

DE potentia / ON Indicis

4

Redi Transmitter potentia Indicator: conversus est opus.

5

altae Course

6

Optical IN / OUT Portus, funemque Inserts optical Signum SC / APC iungo

7

Portus xPON: MCCCX / PON ad 1490nm PON Transi ONU

8

Portum M. Expertus: output Vestibulum gradu test -20dB

9

In virtute / IN M. Portus, M. DC virtutis ejus pascitur aut per virtutem aut portum portum

10

Portus in potentia: + DC input XII 15V ~

11

grounding

Extra potentiam Adapter

ht (2) ht (1) * Europa, Civitatum Foederatarum, Britannia et alia potentia vexillum funibus sunt availableSwitching Power and Power Linearibus praesto sunt,

Ordering Information

ZBR10

-XX

Fwd.Level output

-XX

Laser Type

 et imperium

-XX

optical Connector

-XX

LD Wavelength

-XX

cohors split

-XX

potentiam Adapter

-XX

1

Tantum proficies, non AG, non averso tramite

78

78dBμV

D1

DFB 1mW

SA

SC / APC

31

1310nm

34

30/47

00

Nihil

1a

Tantum transmittere AGC, non averso tramite

80

80dBμV

D2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470nm

45

42/54

01

Americae Septentrionalis

2

Pentium alimentorum fibra I / O, AG non esset, modus

85

85dBμV

D3

DFB 3mW

fa

FC / APC

49

1490nm

57

55/70

02

Europa

2 A

Pentium alimentorum fibra I / O AGC, erumpe rerum modus

95

95dBμV

1 *

DFB 1mW separatam;

FU

FC / UPC

51

1510nm

68

65/85

03

Sina

3

Una fibra EGO / O, AG non esset, modus

I2

DFB 2mW separatam;

53

1530nm

81

85/105

04

Israel

3A

Una fibra EGO / O AGC, erumpe rerum modus

I3

DFB 3mW separatam;

55

1550nm

88

85/108

05

Japan

4

Una fibra EGO / O, 2 alimentorum fibra ad ad portum xPON peccati, AG, erumpe rerum modus

57

1570nm

06

UK

4A

Una fibra EGO / O, 2 alimentorum fibra ad ad portum xPON AGC, erumpe rerum modus

59

1590nm

61

1610nm


  • priorem:
  • Deinde:

  • Dimitte nobis scribere Read more